عنوان خبربسته های پژوهشی از الماس تا نقره ای
(شاخه: نکات کلیدی امور پژوهشی)
ارسال شده توسط P. Jabbarzadeh
شنبه 29 شهريور 1393 - 16:23:33

بعد از خدمات آموزشی که سال ها بصورت عمومی انجام می گرفت، اینک فرصتی دست داد تا با کارهای پژوهشی دوستان همکاری بیشتری داشته باشیم.


قبل از اینکه ادامه مطلب را مطالعه نمایید، توصیه می شود حتما نخست بر روی این لینک کلیک نموده و "معرفی و مقدمه بسته های پژوهشی" را مطالعه کرده باشید.


بزودی طرح های پژوهشی بیشتری نیز احتمالا به محتویات این صفحه اضافه شوند.توضیح: بسیاری از مقالاتی که برای انتشار از طریق دوستان به اینجانب داده می شود، متاسفانه بدلیل اینکه طراحی پروژه از ابتدا به درستی انجام نشده است، انتشار مقاله با دشواری میسر می گردد. همینطور تعداد زیادی از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا حتی برای انتخاب موضوع پروژه خود با شک و تردید مواجه هستند، در طرح "پژوهشگر الماس" پیشنهاد می گردد که بعنوان استاد راهنمای کمکی در خدمت دوستان باشم. از ابتدای پروژه و لحظه ای که در مرحله انتخاب موضوع هستید تا زمانیکه مقاله خود را می نویسید اینجانب در کنار شما هستم. همکاری اینجانب شامل طرح "ناظر پروژه" و طرح "انتشار طلایی" می شود که هزینه ان تقریبا با اختلاف ناچیزی مشابه طرح "انتشار طلایی" است.

مدت همکاری: 18 ماه

اهداف همکاری: انجام مشاوره برای پایان نامه - مشاوره و ویرایش مقاله و پیگیری و سابمیت به ژورنال

مخاطبین: این طرح به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا که در سال اول هستند و تازه قصد انتخاب پروژه را دارند توصیه می کنم. زیرا بسیار هوشمندانه یک پروزه خوبی را شروع کنند که آینده علمی آنها را تضمین کند. زیرا مقاله هم از کانال ویراستاری درجه یک آمریکایی می گذرد.

نکته تکمیلی: هزینه انتشار که توسط ژورنال ها اخذ می شوند مجزا هست و در محاسبات لحاظ نمی شوند اما ژورنال هایی که برای این طرح انتخاب می شوند معمولا فاقد هزینه هستند.

موضوع پروژه: در زمینه سلولی و مولکولی - ژنتیک با هدف درمان، طراحی دارو و فارماکولوژی مولکولی با همفکری و گفتگو با دانشجویان در زمینه های تخصصی اینجانب مشاوره از ابتدا تا پایان کار و نوشتن پایان نامه صورت می گیرد.توضیح: نوشتن مقاله مروری و داشتن چنین تالیفاتی در CV نشان دهنده سطح دانش بنیادی و اشراف شما بر پیشینه تخصصی کارتان دارد. بهترین زمان برای نوشتن مقاله مروری زمانی است که شما در حال نوشتن پروپوزال هستید. مقاله مروری صرفا بررسی تاریخی مقالات دیگر نیست بلکه باید دارای ایده باشید کاری نوین را که مکمل کار محققین پیشین است ارائه کنید و در نهایت نیز راهکارهایی را جهت مطالعات آتی در آن زمینه تخصصی ارائه کنید. نوشتن مقاله مروری به مراتب سنگین تر است و ژورنال های خوب به سختی منتشر می کنند. در نوشتن این نوع مقاله من به شما کمک می کنم که در کنار کارهای پزوهشی خود یک مقاله مروری هم داشته باشید. هزینه این مقاله معادل هزینه مقاله درجه یک (طرح "انتشار طلایی") خواهد بود.

مدت همکاری: 8 ماه

اهداف همکاری: انجام مشاوره برای نگارش مقاله مروری - مشاوره و ویرایش مقاله و پیگیری و سابمیت به ژورنال

مخاطبین: این طرح به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا که در مرحله نوشتن پروپوزال هستند توصیه می شود. این نوع مقاله هم از کانال ویراستاری درجه یک آمریکایی می گذرد. در ضمن دانشجویان سال آخر که مخصوصا از پایان نامه خود رضایت ندارند می توانند با انتشار یک مقاله مروری خوب در ژورنال بهتری، ضعف پروژه خود را جبران کنند.

نکته تکمیلی: هزینه انتشار که توسط ژورنال ها اخذ می شوند مجزا هست و در محاسبات لحاظ نمی شوند اما ژورنال هایی که برای این طرح انتخاب می شوند معمولا فاقد هزینه هستند (که بستگی به کیفیت کار شما دارد).

دوستان در طرح "پژوهشگر پلاتینوم" که به نگارش مقاله مروری اختصاص دارد می توانند بصورت گروهی کار را شروع کنند، از آنجاییکه برای این کار نیاز به مواد آزمایشگاهی نیست و فقط نیاز به پشتکار دارد، دانشجویان یا محققین برای اینکه هم فشار کار را کم کنند و هم هزینه انتشار مقاله و مشاوره را بین خود تقسیم کنند می توانند بصورت گروهی برای ثبت نام در این طرح تصمیم بگیرند. البته بهتر است بیشتر از چهار نفر نویسنده مقاله نباشند.

موضوع پروژه: در زمینه سلولی و مولکولی - ژنتیکتوضیح: چنانچه با مطالعه مقاله دوستان تشخیص اینجانب بر این باشد که مقاله شما شانس انتشار در ژورنال های با درجه خوب تا عالی را دارد به دوستان طرح "انتشار طلایی" پیشنهاد می گردد. انتخاب با دوستان است که بخاطر هزینه کمتر انتشار نقره ای را انتخاب نماید یا انتشار طلایی را بپذیرد.

اهداف همکاری: مشاوره، ترجمه مقاله از فارسی به انگلیسی، و ویرایش مقاله توسط ویراستار Native آمریکایی

---> برای آشنایی بیشتر با انواع ژورنال ها این مقاله را مطالعه بفرمایید.

نوع ویراستار آمریکایی: درجه یک

شانس پذیرش مقاله: در ژورنال های درجه یک آی اس ای (Nature و الزویر و دیگر ژورنال های خیلی معتبر بسته به نوع امکانات مورد استفاده قرار گرفته در مقاله)

مخاطبین: دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا، و اساتید دانشگاه

موضوع مقاله: زیست شناسی سلولی و مولکولی - ژنتیک - بیوشیمی و علوم پایه پزشکی


نکته تکمیلی: هزینه انتشار که توسط ژورنال ها اخذ می شوند مجزا هست و در محاسبات لحاظ نمی شوند اما ژورنال هایی که برای این طرح انتخاب می شوند معمولا فاقد هزینه هستند.توضیح: بسیاری از مقالاتی که برای انتشار از طریق دوستان به اینجانب داده می شود، متاسفانه بدلیل اینکه طراحی پروژه از ابتدا به درستی انجام نشده است، انتشار مقاله با دشواری میسر می گردد. لذا به این دوستان طرح "انتشار نقره ای" پیشنهاد می گردد.

اهداف همکاری: مشاوره، ترجمه مقاله از فارسی به انگلیسی، و ویرایش مقاله توسط ویراستار Native آمریکایی

نوع ویراستار آمریکایی: درجه دو

شانس پذیرش مقاله: در ژورنال های متوسط آی اس ای، اسکوپوس، و پابمد

مخاطبین: دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا، و اساتید دانشگاه

موضوع مقاله: کلیه زمینه های علمی زیست شناسی و غیر زیست شناسی


نکته تکمیلی: هزینه انتشار که توسط ژورنال ها اخذ می شوند مجزا هست و در محاسبات لحاظ نمی شوند، و بعد از اخذ پذیرش باید توسط محقق تامین گردد.توضیح: بسیاری از مقالاتی که برای انتشار از طریق دوستان به اینجانب داده می شود، متاسفانه بدلیل اینکه طراحی پروژه از ابتدا به درستی انجام نشده است، انتشار مقاله با دشواری میسر می گردد. همینطور تعداد زیادی از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا حتی برای انتخاب موضوع پروژه خود با شک و تردید مواجه هستند، طرح "ناظر پروژه" پیشنهاد می گردد که بعنوان استاد راهنمای کمکی در خدمت دوستان باشم.

مدت همکاری: 12 ماه

اهداف همکاری: انجام مشاوره برای پایان نامه

مخاطبین: دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا رشته های زیست شناسی و علوم پایه پزشکی

موضوع پروژه: در زمینه سلولی و مولکولی - ژنتیک با هدف درمان، طراحی دارو و فارماکولوژی مولکولی با همفکری و گفتگو با دانشجویان در زمینه های تخصصی اینجانب مشاوره از ابتدا تا پایان کار و نوشتن پایان نامه صورت می گیرد.هزینه دریافتی برای طرح های پژوهشی:

پژوهشگر الماس >= پژوهشگر پلاتینوم = انتشار طلایی > انتشار نقره ای > ناظر پروژه

برای دریافت تعرفه دقیق با ایمیل تماس بگیرید:
pjabbarzadeh@gmail.com


شرایط تخفیف:


برای حمایت از دوستان 20 درصد تخفیف با شرایط زیر در نظر گرفته می شود:

1- افرادی که بیش از یک طرح را ثبت نام کرده یا بیشتر از یک مقاله منتشر نمایند.

2- دانشجویان پیشین پایگاه زیست شناسی ایران که قبلا در طرح های آموزشی نانو، پلاتینوم و الماس شرکت کرده بودند.

3- اعضای صفحه فیس بوک اینجانب تا تاریخ انتشار این اطلاعیه

4- از تاریخ اول مهر ماه 1393 تا اول فروردین 1394 به مناسبت افتتاح بخش پژوهشی

5- طرح "ناظر پروژه" بدلیل هزینه کم و طولانی بودن مدت زمان، تخفیف ندارد.


به هر حال دوستان اگر تشخیص دادید من می توانم کمکتون کنم، در خدمتتون خواهم بود.

درود بر شما


نکات تکمیلی پیرامون همکاری های پژوهشی


آموزش قدم و قدم و هدایت یک پروژه دراگ دیسکاوری


کمی بیشتر پیرامون همکاری های پژوهشی گروهی با اینجانب


برای بزرگ تر شدن بر روی عکس کلیک کنید.

این خبر از طرف پایگاه زیست شناسی ایران ::: پورتال جامع آموزشی و پژوهشی
( http://www.iranbiology.ir/news/news.php?extend.327 )


زمان بازسازي صفحه :0.1965 ثانيه, 0.0652 براي هر جستجو .