ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 1392


دوستان می بینم که در اثر اعلام ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد استرس شما بیشتر شده است و از دیروز تماس های شما با من بیشتر شده است.

من نمی دونم چرا در دقیقه 90 همیشه تصمیم می گیرید. با این کار وقت را از دست می دهید و کار را برای من سخت تر می کنید. زیرا واقعا ممکن است آنقدر دیر شده باشد که دیگر کاری از دست من بر نیاید.


به هر حال دوستانی که دوست دارید ده ها بار ایمیل بزنید بعد اقدام به ثبت نام کلاس ها کنید، من در خدمت شما هستم ولی دقت کنید دیر نشود چون اینجانب هیچ مسئولیتی را در قبال عدم نتیجه گیری شما نمی پذیرم.


ولی اگر با من کار کنید و گوش به فرمان من باشید قبول نشدن در جای خوب در کارشناسی ارشد بسیار سخت و در حد زدن توپ به تیر دروازه خواهد بود.


به هر حال این دوره تخفیف قابل تمدید نیست و دوستانی که مدام ایمیل می زنند اگر قصد جدی دارید زودتر تهیه کنید تا من در روز شنبه 13 ابانماه کلیه بسته ها را ارسال کنم. زیرا از روز یکشنبه به مدت دو هفته اینجانب در سفر خواهم بود.


لذا مهلت تخفیف از 14 آبانماه به 12 آبانماه تغییر کرد.


مطلب تکمیلی:

با تهیه این بسته عملا در کلاس های خصوصی اینجانب می نشینید.

با این تخفیف هر ساعت کلاس اینجانب برای شما 2500 تومان در می آید که آموزگار دبستان نیز کلاس های خصوصی اش گران تر است.

بنابراین این تخفیف تمدید نمی شود و فقط جنبه حمایت مالی از دوستانی با قدرت خرید کمتر دارد.

سفارشات تا 5 شنبه دریافت می شود که در روز شنبه ارسال شوند.

موفق باشیدلینک ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 92: دانلود دفترچه

مشاهده تخفیفات کلاس ها و فیلم های آموزشی تضمینی پایگاه زیست شناسی ایران با رتبه یک و دو رقمی

بسته الماس


نویسنده :P. Jabbarzadeh|اطلاعیه ها | ارسال نظر: 0 | ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ

دو آمریکایی برندگان جایزه نوبل شیمی سال ۲۰۱۲


برندگان جایزه نوبل شیمی امسال دو آمریکایی هستند که در زمینه دریافت کننده های سلولی مطالعه کرده اند.

این دریافت کننده ها نقش مهمی در فرآیندهای فیزیولوژیکی بدن دارند و نیمی از داروها از طریق آنها بر بدن اثر می گذارد. همین دریافت کننده ها هستند که چگونگی ارتباط سلول ها میان یکدیگر و با جهان بیرون را توضیح می دهند.
[ ادامه مطلب ... ]


نویسنده :P. Jabbarzadeh|همایش ها و کنگره ها | ارسال نظر: 1 | ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ

کنفرانس نظریه 'انفجار بزرگ' و دین در سوئیس


بعضی از برجسته ترین دانشمندان اروپا مناظره ای را با فلاسفه و عالمان مذهبی بر سر سرمنشاء جهان آغاز کرده اند.

این رویداد در شهر ژنو سوئیس تلاشی برای یافتن "زمینه مشترک" میان مذهب و علوم بر سر چگونگی شروع جهان توصیف می شود.
[ ادامه مطلب ... ]


نویسنده :P. Jabbarzadeh|همایش ها و کنگره ها | ارسال نظر: 0 | ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ

ارتباط اختلالات مغزی با گوشه گيری در دختران نوجوان


بنا به تحقیقاتی در بریتانیا، مغز دختران نوجوانی که اختلال رفتاری دارند با دختران دیگر متفاوت است.

طبق مطالعه مجله روانشناسی کودک و روانپزشکی بر ۴۰ دختر نوجوان، تفاوتهایی در ساختار مربوط به احساسات و یکدلی آنها وجود دارد.
[ ادامه مطلب ... ]


نویسنده :P. Jabbarzadeh|هوش و روان شناسی | ارسال نظر: 0 | ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ

مخالفت بانک مرکزی با اختصاص ارز مرجع برای خرید منابع علمی


مجمع عمومی شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی تامین منابع علمی از مخالفت بانک مرکزی با اختصاص ارز مرجع برای خرید منابع اطلاعاتی خبر داد که در پی آن امکان پرداختهای قراردادهای سال جاری با ارز مبادله ای برای دانشگاهها غیرممکن خواهد شد.

مجمع عمومی شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی تامین منابع علمی با حضور محمد مهدی نژاد نوری، معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر سید امید فاطمی، رئیس شورا و پونه مهرتاش قائم مقام رئیس و دبیر شورا، در تالار جابربن حیان دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

در این مجمع عمومی شورای سیاستگذاری تامین منابع علمی مطرح شد که بانک مرکزی با اختصاص ارز مرجع برای خرید منابع اطلاعاتی مخالفت کرده و دانشگاهها امکان پرداختهای قراردادهای سال جاری با ارز مبادله ای را به هیچوجه ندارند و احتمال دارد که دسترسی دانشگاهها به منابع اطلاعاتی حتی پیش از پایان سال جاری میلادی یکی پس از دیگری قطع شوند.
[ ادامه مطلب ... ]


نویسنده :P. Jabbarzadeh|از گوشه و کنار اینترنت | ارسال نظر: 0 | ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ

برگزاری یک آزمون مجزا در دکتری/ پذیرش متفاوت دانشجوی دکتری پژوهشی


معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با اشاره به تدوین آیین نامه برگزاری آزمون مجزا برای داوطلبان دکتری پژوهش محور، گفت: دانشجویان دکتری پژوهش بر این باورند که آزمون فعلی دکتری برای آنان مناسب نیست و از این کنکور استقبال نمی کنند.

محمد مهدی نژاد نوری اضافه کرد: آیین نامه پذیرش دانشجوی دکتری پژوهش محور از طریق آزمون، در انتظار تایید و امضای وزیر علوم است.
وی با بیان اینکه در دوره های پژوهش محور تاکید بر مهارت است، ادامه داد: تعریف و قدرت حل مسئله از مهمترین مهارتهایی است که یک دانشجوی دکتر پژوهش محور باید داشته باشد.
به گفته معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، در پذیرش به شیوه جدید دانشجوی دکتری پژوهش محور گام نخست این خواهد بود که مهارتهای عملی این دانشجویان در زمینه های مورد علاقه فعالیتشان، با بررسی پرونده و سوابق محرز شود.
این مقام مسئول در وزارت علوم ادامه داد: فعلاً پیشنهاد شده ابتدا از متقاضیان مصاحبه با روشی که اعلام شد به عمل آید بعد آزمون برگزار شود که این موضوع هم اکنون در حال بررسی است.
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم خاطرنشان کرد در حالت عادی هم دانشجوی دکتری پژوهش محور از طریق آزمون دکتری در حال پذیرش است اما داوطلبان پژوهش محور این روش سنجش را مناسب نمی دانند و از آن استقبالی نمی کنند.
مهدی نژاد ابراز امیدواری کرد که این شیوه جدید پذیرش دانشجو در بهمن ماه سال جاری برای دانشجویانی که در حوزه های پژوهش محور قدرت حل مسئله دارند، اجرایی شود.

منبع : http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1726729
[ارسال شده توسط sary]


نویسنده :P. Jabbarzadeh|از گوشه و کنار اینترنت | ارسال نظر: 0 | ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ

فراگام محقق ایرانی در کنترل مالاریا با کشف جدید ژنتیکی در پشه مرگبار آنوفلمحقق ايراني دانشگاه پلي‌تكنيك ويرجينيا با همكاري محققاني ديگر موفق به كشف گونه جديدي از پشه‌هاي داراي پتانسيل مرگبار انتقال مالاريا شدند كه از تاريخچه تكاملي پيچيده‌اي برخوردار است.
به گزارش سرويس علمي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، بر اساس پژوهش منتشر شده توسط مريم كمالي، استاديار گروه حشره‌شناسي در دانشگاه ويرجينيا، گونه‌هاي پشه نزديك به آفريقايي چندين بار در دوره تكاملي خود توانايي انتقال مالاريا به انسان را از سر گرفته‌اند.
كشف اين محقق مي‌تواند به دانشمندان در كنترل مالاريا كمك كرده و براي شناسايي و هدف قرار دادن تغييرات خاص ژنتيكي مرتبط با ظرفيت انتقال يك انگل كاربرد داشته باشد.
مالاريا باعث بيش از 907 هزار مرگ در سال است كه عمدتا در ميان كودكان كشورهاي جنوب صحراي آفريقا بروز مي كند. پشه‌هاي آنوفل كه بيشتر ميان طلوع و غروب آفتاب قربانيان خود را نيش مي‌زنند، انگل مالاريا را با گسترش انگل پلاسمودیوم منتقل كرده و در كبد انسان چند برابر شده و سلول‌هاي قرمز خون را عفوني كنند؛ اما به گفته سازمان جهاني بهداشت، از ميان بيش از 400 گونه پشه متعلق به دسته آنوفل، تنها 20 گونه ناقل موثر مالاريا به انسان شناخته شده‌اند.
خطرناكترين گونه، پشه آنوفل ماده بوده كه تصور مي‌شد اخيرا توانايي انتقال مالاريا در آن تكامل يافته است اما كشفيات دانشمندان ويرجينيا نشان داده كه اين گونه‌ها در حقيقت از لحاظ ژنتيكي به يك تبار اجدادی قديمي‌تر مرتبط هستند.
اين دانشمندان از تحليل‌هاي كروموزومي براي مقايسه ترتيب‌هاي ژنتيكي در پشه‌ها در داخل و خارج از خانواده پشه‌هاي ماده براي پيگيري ارتباطات تكاملي استفاده كردند.
كمالي اظهار كرد: گونه‌هاي خارجي به عنوان يك گروه مرجع براي درك ارتباط تكاملي در ميان پشه‌هاي آنوفل ماده محسوب مي‌شوند. هدف ما تعيين چگونگي برخاست گونه‌هاي مختلف در مجموعه پشه‌هاي آنوفل بوده كه با وجود ظاهر مشابه از رفتارها و ظرفيتهاي متفاوت براي انتقال مالاريا به انسان برخوردارند.
دانشمندان در زمان تعيين تاريخچه تكاملي پشه‌هاي آنوفل ماده توانستند شكافهايي را در دي‌ان‌اي آنها شناسايي كنند كه به ترتيب‌هاي كروموزومي جديد منجر مي‌شود. اين محققان از اين ترتيبات مجدد براي نمايش تكامل تكرار شده قابليت انتقال يك انگل در يك سبك عقب و جلو استفاده كرده‌اند.
به گفته شاراكف، اين انعطاف توقف و حركت مي‌تواند به محققان در درك بهتر ذات ظرفيت پشه‌ها در انتقال مالاريا كمك كرده و دليل اين انععطاف ژنتيكي را به پرسش بكشد.
اين كشف كه در حوزه تحقيقات ژنتيكي بسيار نوآورانه است در مجله PLoS Pathogens منتشر شده است

[ارسال شده توسط داود]
نویسنده :P. Jabbarzadeh|طب و علوم دارویی | ارسال نظر: 1 | ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ

توضیح مدیر سایت: پیرامون مسابقه کتابخوانی و سوالات درسی


دوستان عزیز

امروز آخرین مهلت مسابقه کتابخوانی بود و باید به حدنصاب سی نفر می رسید که با توجه به اینکه روزانه بیش از 400 نفر به این سایت مراجعه می کنند ولی تنها 13 نفر از طرح 1 و تنها یک نفر از طرح دو متقاضی بودند.

لذا مسابقه کتابخوانی متوقف شد.


نتایجی که از این طرح گرفته شد:

1- دانشجویان کلا در خواب به سر می برند و وجود افرادی مثل من واقعا بی فایده است.

نکته: توجه داشته باشید که اگر یک نفر یا عده ای در حال غرق شدن باشند شما سعی کنید آنها را نجات دهید به احتمال زیاد شما را هم غرق می کنند.

این سبب شد من واقعا به دلیل طرح های مختلفی که به طرق گوناگون از طریق این سایت پیاده می کنم از مسیر زندگی خودم خارج شوم.[ ادامه مطلب ... ]


نویسنده :P. Jabbarzadeh|اطلاعیه ها | ارسال نظر: 7 | ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ


زمان بازسازي صفحه :0.5861 ثانيه, 0.0811 براي هر جستجو .