مطالب در بخش : کافه کتاب: معرفی و دانلود کتاب

انتشار کتابی در زمینه نحوه رهایش دارو در شبکیه از سوی دانشگاه امیرکبیراز سوی محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر کتابی در زمینه سیستم‎های رهایش دارو در درمان بیماری‌های شبکیه چشم منتشر شد.

کتاب «مهندسی بافت شبکیه چشم» تدوین دکتر فتح الله  مضطرزاده و دکتر آزاده سپهوندی توسط انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر منتشر شد.

شبکیه‌ چشم بافتی بسیار پراهمیت و حساس در دستگاه بینایی محسوب می‌شود و هنگامی‌که عارضه‌ای در شبکیه رخ می‌دهد، خطر آسیب به کل سیستم بینایی به ‌وجود می‌آید. مهندسی بافت شبکیه نسبت به سایر راه‌های درمانی با ایجاد یک گستردگی می‌تواند تمام کننده‌ نقایص موجود در سایر راه‌های درمانی باشد. در ‌این کتاب خلاصه‌ای از مطالعات انجام شده در مهندسی بافت شبکیه از جمله انتخاب سلول پیش‌ساز، ‌استفاده از فاکتورهای خارجی و انحلال‌پذیر برای جهت‌دهی به تمایز سلولی به‌صورت برون‌تنی و هم‌چنین ‌استفاده از ترکیب سلول‌ها و پلیمرها برای مهندسی بافت شبکیه، مرور شده است.[ ادامه مطلب ... ]


نویسنده :P. Jabbarzadeh|کافه کتاب: معرفی و دانلود کتاب | 0 | ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ

خدمتی جدید: تهیه آخرین نسخه کتاب های لاتین برای علاقمندان


دوستان در جهت همکاری با دانشمندان جوان ایرانی و برای دور زدن ت.ح.ر.ی.م ها اینجانب همکاری خود را جهت تهیه کتاب های لاتین و یا ثبت نام در آزمون های آیلتس، تافل، و GRE برای دوستان علاقمند اعلام می کنم.

دوستانی که علاقمند هستند با موسسات خارجی از جمله ناشرین، مراکز برگزاری آزمون و غیره معامله انجام دهند می توانند درخواست خود را از طریق ایمیل زیر اعلام کنند تا اینجانب سریع اقدام به ثبت نام آنها نمایم.

pjabbarzadeh@gmail.com


دوستان می توانند تنها معادل ریالی سفارش و کارمزد خدمات را به شماره حساب بانک ملت واریز نماند. بقیه کارها که شامل موارد زیر می شود توسط ما انجام می گیرد.

1- تبدیل وجه ریالی به معادل ارزی آن و انتقال آن به حساب بانکی ما در خارج از کشور

2- سفارش محصول مورد نظر بصورت آنلاین به ناشر و یا موسسه آمریکایی یا اروپایی

3- ارسال سفارش از موسسه خارجی به نشانی ما در خارج از کشور

4- ارسال سفارش توسط ما به ایران با پست DHL (سریع ترین پست خارجی)

*** توضیح اینکه بدلیل ت.ح.ر.ی.م ایران موسسات سفارشات را به ایران ارسال نمی کنند و باید به نشانی ما در خارج از ایران منتقل شده و ما شخصا سفارش را به نشانی شما ارسال کنیم. لذا قدری پروسه کار برای ما پیچیده است ولی امیدواریم دوستانی که واقعا علاقمند هستند در شرایط فعلی ارتباط آکادمیک خود را با کشورهای پیشرفته حفظ کنند بتوانند از این خدمات ما به بهترین شکل استقاده کنند.
جهت آخرین ویرایش کتاب های لاتین مرجع بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.[ ادامه مطلب ... ]


نویسنده :P. Jabbarzadeh|کافه کتاب: معرفی و دانلود کتاب | 1 | ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ

ثبت چهار اثر توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان آثار ابتکاری


بالاخره بعد از بیش از دو سال تلاش و پیگیری انتشارات کارآفرین برتر و مدیر مسئول محترم انتشارات آقای امین شالیکاران، چهار بسته فلش کارت زیست شناسی سلولی و مولکولی، بیوشیمی، ژنتیک پزشکی، و میکروبیولوژی مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته و به عنوان آثار نوآورانه و ابتکاری در بهمن 1391 به نام اینجانب شماره ثبت و گواهینامه آن ها بصورت جداگانه صادر گردیدند.
[ ادامه مطلب ... ]


نویسنده :P. Jabbarzadeh|کافه کتاب: معرفی و دانلود کتاب | 1 | ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ

برو به صفحه  | 1 | 2 [3]

زمان بازسازي صفحه :0.5330 ثانيه, 0.1197 براي هر جستجو .